Stałe wsparcie

Zapewniamy szkolenia

Solidny partner handlowy

Rozwinięta sieć sprzedaży

SAMINWEST to solidny partner handlowy, któremu warto zaufać. Obecnie efektem jego rozwoju jest zaawansowana sieć sprzedaży, obejmująca obszar całej Polski, a także liczni odbiorcy zagraniczni.
.

Współpraca z naszą firmą oparta jest na budowaniu wzajemnych, pozytywnych relacji biznesowych oraz zapewnieniu stałego wsparcia, zarówno pod względem sprzedaży, szkoleń produktowych, jak i marketingu. Partnerom zapewniamy korzystne warunki współpracy, która budowana jest z zapewnieniem odpowiednich narzędzi sprzedażowych.

Odpowiednie przygotowanie merytoryczne, to ważny element wpływający na skuteczną sprzedaż. Zapewniamy stały dostęp do wiedzy związanej z produktami naszej firmy. Dzięki realizowanym szkoleniom, nasi partnerzy mogą zapoznać się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi naszych produktów.

By zostać naszym partnerem handlowym, wystarczy skontaktować się z nami, dzwoniąc lub wysyłając e-mail. Nasi pracownicy wyjaśnią każdy z etapów współpracy z firmą SAMINWEST oraz podpowiedzą, co zrobić, by w sposób przemyślany oraz sukcesywny budować własną sprzedaż.

współpraca z saminwest