• 1991

    Od 1991 roku, gdy jako SW Technik z siedzibą w Żorach przedstawiła po raz pierwszy ofertę ukierunkowaną na branżę samochodową i wulkanizacyjną. Nawiązane w krótkim czasie kontakty handlowe z takimi firmami jak: włoski koncern CORGHI, RAVAGLIOLI, FINI pozwoliły na sprzedaż uznanych na całym świecie produktów oraz na dynamiczny rozwój firmy.
  • 2016

    Z dniem 22.09.2016 nastąpiło wyodrębnienie firmy SAMiNWEST Janusz Sobik, która będzie kontynuować ponad dwudziestoletnią tradycję wyposażanie rynku warsztatowego w renomowany sprzęt firm CORGHI, RAVAGLIOLI oraz innych z zakresu obsługi rynku warsztatowego i wulkanizacyjnego.

Zadowoleni klienci

Ciągły rozwój firmy

Profesjonalny sprzęt w SUPER cenie. Sprawdź nas i zapytaj o rabat zamin podejmiesz decyzję o kupnie używanego sprzętu.

Dołącz do Klubu Corghi

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy produkty światowych marek, które już od lat cieszą się uznaniem na rynku polskim. Naszą misją jest kompleksowe i profesjonalne wyposażenie warsztatów samochodowych, dlatego oprócz bogatej oferty asortymentowej dysponujemy własną bazą transportową w pełni zabezpieczającą potrzeby związane z prowadzoną działalnością handlową i usługową. Nasze wieloletnie doświadczenie, fachowe doradztwo techniczne, szkolenia i pokazy a także prowadzony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny są zawsze do Państwa dyspozycji.