EM 9350 XLine

 

em9350 XLine

1. STÓŁ NA CIĘŻARKI

Atrakcyjne wzornictwo i kształty, mające na celu umożliwienie maksymalnego dostępu do wnętrza koła. Większą ergonomię pracy umożliwia platforma wyważarki z przegródkami na stożki i akcesoria oraz regulacja ustawienia monitora. Platforma wykonana jest z materiałów bardzo odpornych. Kowadełko może być używane do przygotowania i regeneracji ciężarków bez uszkodzenia platformy wyważarki.

stol-na-ciezarki

2. PRZECHOWYWANIE AKCESORII

Boczna półka przeznaczona jest do przechowywania uniwersalnych kołnierzy, stożków i tulei. Obszar roboczy utrzymywany w czystości jest miejscem skąd akcesoria są łatwo dostępne i zabezpieczone przed uszkodzeniami.

przechowywanie-akcesorii

3. OSŁONA KOŁA

Nowa osłona koła pozwala na używanie kół do 44″.

oslona-kola

4. WAŁEK

Zaprojektowany, aby współpracować z kołami bez konieczności stosowania dodatkowych przekładek dystansowych. Automatyczny hamulec po zakończeniu pomiaru redukuje czas cyklu wyważania jednocześnie zapewnia wysoką wydajność. Innowacyjny projekt zapewnia wysoką trwałość, niezawodność.

walek

5. OŚWIETLENIE LEDOWE I POZYCJONOWANIE CIĘŻARKA

Lampka led służy do podświetlenia obszaru pracy i ułatwia inspekcję obręczy koła. Ciężarki mogą być pozycjonowane bardzo szybko używając wskaźnika laserowego.

oswietlenie-ledowe

6. KALIBRACJA

Szybki i intuicyjny program do kalibracji za pomocą kalibratora, który jest mocowany bezpośrednio do flanszy wałka, zapewniający maksymalną precyzję oraz eliminuje błędy operatora. Graficzny program przeprowadzi operatora przez cały proces kalibracji krok po kroku.

kalibracja

 

7. WYKRYWANIE ROZMIARÓW KOŁA

Wykrywanie rozmiarów koła w sposób automatyczny. Układ elektroniczny mierzy średnicę i odległość felgi. Maksymalna precyzja przy wykorzystaniu systemu FSP, który automatycznie dobiera odpowiedni program wyważania bez konieczności pracy z klawiaturą. Istnieją 3 tryby pozycjonowania ciężarka: za pomocą klipa, wskaźnika laserowego lub ręcznie na pozycji godziny 6 lub 12.

wykrywanie-rozmiarow-kola

8. URZĄDZENIE AWD // OPCJA

AWD Automatyczny, sonarowy i bezdotykowy czujnik do mierzenia szerokości koła.

awd

 

UKRYTY CIĘŻAR

hidden-weightUmożliwia podzielenie ciężaru po stronie zewnętrznej na dwa równoważne ciężarki umieszczone w ukrytym miejscu za szprychami.

 

 

OPT FLASH / OPTYMALIZACJA

optymalizacjaProgram do optymalizacji opony względem felgi.

 

 

AWC – AUTOMATYCZNE OBLICZANIE SZEROKOŚCI

awcAutomatyczne obliczanie szerokości, nawet jeśli czujnik zewnętrzny AWD jest nieobecny. Wprowadzona zostaje szerokość, dzięki czemu czas pracy z kołem zostaje skrócony.

 

MONITOR

Wysoka wydajność cyfrowego wyważania koła z najnowszą generacją oprogramowania. Podwójny wyświetlacz panelu sterowania umożliwia szybką i intuicyjną operację doboru rodzaju wyważania i udostępnia najpopularniejsze funkcje operacyjne.

em-9350-xline

 

 

DANE TECHNICZNE:

Napięcie zasilania: 115-230V / 1pH / 50-60Hz

Ciśnieniowe zasilanie sprężonym powietrzem: 6-8Bar

Średnica wałka: 40mm

Prędkość obrotowa: 90 – 130 rpm

Dokładność pomiaru wyważania: 1g

Średni czas pomiaru: 7 sekund

Zakres szerokości obręczy: 1,5” – 20”

Ustawienie zakresu średnicy obręczy: 1” – 35”

Zakres pomiaru średnicy obręczy: 11” – 28”

Maksymalna szerokość koła ( z ochraniaczem): 600mm

Maksymalna średnica koła (z ochraniaczem): 1117mm

Maksymalna odległość obręczy: 275mm

Maksymala masa koła: 75kg

Ciężar maszyny ( bez akcesorii): 198kg

WYMIARY:

wymiary-em9350