EM 9280C CompactLine

em9280c-compactline

1. MONITOR LCD

Monitor LCD idealny do wyświetlania grafiki w wysokiej rozdzielczości i dedykowanego oprogramowania. Klawiatura z przyciskami funkcyjnymi dla prostego i szybkiego sterowania urządzeniem.

 

saminwest corghi wyważarka 9280

2. WAŁEK

Wałek pochodzi od wyższych modeli z serii B i zapewnia możliwości funkcjonalne wyższych modeli:
zmniejszony czas cyklu, wyważanie kół do 75kg oraz wyważanie kół z wewnątrz z przesunięciem do 275mm bez użycia dodatkowych przekładek.
Innowacyjny projekt zapewnia wysoką trwałość, niezawodność.

wałek Em 9280 corghi saminwest wyważarka

3.  OSŁONA KOŁA

Nowa osłona koła pozwala na używanie kół do 44″.

oslona-kola-corghi-saminwest

4. WYKRYWANIE ROZMIARÓW KOŁA

Wykrywanie rozmiarów koła w sposób automatyczny. Układ elektroniczny mierzy średnicę i odległość felgi. Maksymalna precyzja przy wykorzystaniu systemu FSP, który automatycznie dobiera odpowiedni program wyważania bez konieczności pracy z klawiaturą. Istnieją 3 tryby pozycjonowania ciężarka: za pomocą klipa (opcja) , wskaźnika laserowego (opcja) lub ręcznie na pozycji godziny 6 lub 12.

wykrywanie-rozmiarow-kola

5. URZĄDZENIE AWD – AUTO SONAR DEVICE // OPCJA

AWD – Automatyczny, sonarowy i bezdotykowy czujnik do mierzenia szerokości koła.

awd

 

NOWOŚĆ !!! – PNEULOCK – PNEUMATYCZNE MOCOWANIE KOŁA

pneulock

pneulock2

EM9280C z nowym „PNEULOCK” automatycznym mocowaniem koła, ze stałym momentem obrotowym, dla skrócenia czasu pracy oraz zwiększenia dokładności centrowania.

 

pneulock-pedal

– Pedał pneumatyczny – 

6. AUTOMATYCZNE POZYCJONOWANIE  I OŚWIETLENIE LEDOWE 

Automatyczne pozycjonowanie koła następuje w punkcie, gdzie wyważony ciężar jest pozycjonowany oraz stosowany jest elektryczny hamulec. Lampa led służy do podświetlenia obszaru pracy i ułatwia inspekcję obręczy koła, sprawdzenie koła i dostosowanie ciężarków. Ciężarki mogą być pozycjonowane bardzo szybko używając wskaźnika laserowego (opcja).

led

7. KALIBRACJA

Szybki i intuicyjny program do kalibracji za pomocą kalibratora, który jest mocowany bezpośrednio do flanszy wałka, zapewniający maksymalną
precyzję oraz eliminuje błędy operatora. Graficzny program przeprowadzi operatora przez cały proces kalibracji krok po kroku.

9280 CORGHI SAMINWEST

8. PODSTAWA MASZYNY //OPCJA

Przednia podstawa wykorzystywana jest dla równoważenia koła do 50 kg bez mocowania do podłoża.

9280 compactline

SYSTEM OSZCZĘDZANIA CIĘŻARKÓW / WEIGHT MENAGEMENT

wm3To oprogramowanie pozwala na znaczne zmniejszenie ciężarów bilansowanych poprzez analizę różnych wartości progowych, zgodnych z typem pojazdu. Typ: szybki lub wolny (unikalny na rynku).

 

 

UKRYTY CIĘŻAR

hidden-weightUmożliwia podzielenie ciężaru po stronie zewnętrznej na dwa równoważne ciężarki umieszczone w ukrytym miejscu za szprychami.

 

 

 

OPTYMALIZACJA

optymalizacjaProgram do optymalizacji opony względem felgi.

 

 

 

AWC – AUTOMATYCZNE OBLICZANIE SZEROKOŚCI

awcAutomatyczne obliczanie szerokości, nawet jeśli czujnik zewnętrzny AWD jest nieobecny. Wprowadzona zostaje szerokość, dzięki czemu czas pracy z kołem zostaje skrócony.

 

DANE TECHNICZNE:

dane-techniczne

WYMIARY:

wyiary1

wymiary2