Państwa zmartwienia są naszymi zadaniami.

Nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest zawsze do Państwa dyspozycji. Kompleksowa obsługa oraz fachowe doradztwo techniczne z pewnością pozwoli rozwiązać wszelkie niejasności. Szeroki asortyment części zamiennych, gwarantuje szybkość napraw, a własna baza transportowa umożliwia dowóz maszyn i urządzeń prosto do klienta.

W celu zapewnienia satysfakcji z zakupionych maszyn i urządzeń, do Państwa dyspozycji pozostaje profesjonalny serwis techniczny. Nasz wykwalifikowany personel działu technicznego stale podnosi swoje umiejętności by służyć jak najlepszą wiedzą, poprzez udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą.

 

Wraz z zakupem maszyn i urządzeń dokonujemy bezpłatnego szkolenia Państwa pracowników z zakresu podstawowej obsługi urządzenia. Prowadzimy dodatkowe szkolenia na urządzeniach z aktualnej oferty oraz starszych urządzeniach zakupionych jako używane.

Prowadzimy także szkolenia i pokazy na specjalnych oponach nowej generacji BRIDGESTONE BSR z wewnętrznym pierścieniem, które zastosowane zostały w modelach TOYOTY RAV4. Rekomendowaną maszyną do obsługi tego typu opon, jest znajdująca się w naszej ofercie montażownica firmy CORGHI Artiglio Master.

Serwis ONLINE – prosty i szybki sposób na zgłoszenie serwisowe.

 

eserwis saminwest
.

Dane zgłaszającego: